-20% z kodem: IQ20

[currency_switcher]

Przygotuj swoje stopy na wiosnę!

Dbanie o stopy to temat, który coraz częściej porusza się niezależnie od pory roku. Natomiast, gdy przychodzi wiosna, pojawiają się pytania, jak odpowiednio przygotować stopy na wiosnę i dlaczego jest to na tyle ważne. 

Dlaczego warto dbać o stopy cały rok?

 Niezależnie od pory roku, nasze stopy są bardzo wrażliwe i choć próbują nam pokazać, że są twardymi zawodnikami, często potrzebują pomocy. Zarówno latem, kiedy śmielej je eksponujemy i wystawiane są na kontakt z piaskiem, jak i w zimę, kiedy bywa, że większą część dnia chowamy je w ciepłych skarpetach i obuwiu. Oprócz różnego środowiska, w jakim przyjdzie im sobie poradzić, stopy narażone są również na zbyt mocny ucisk, który jest skutkiem nieodpowiednio dobranych butów. Uwierzcie nam, to także ma znaczenie!

Popękana i sucha skóra to nie jedyne, z czym zwracają się do specjalistów klienci. Wiedzieliście o tym, że długość paznokci i odpowiednie ich skracanie również mają wpływ na nasze zdrowie?  Zarówno podolodzy jak i styliści i stylistki paznokci doskonale wiedzą, w jaki sposób zająć się naszymi stopami, aby przynieść nie tylko ulgę, ale i wywołać ogromny uśmiech na naszych twarzach. Zaniedbywanie może doprowadzić nie tylko do wrastania się paznokci, ale również powstawania stanów zapalnych, głębokich pęknięć i w konsekwencji ogromnego bólu. 

Właśnie z myślą o zadowoleniu i zdrowiu klientów stworzyliśmy zestaw frezów kosmetycznych, który pomoże osiągnąć pożądany efekt lekkości i miękkości stóp! To wszechstronny pakiet, niezastąpiony pomocnik i przyjaciel każdego specjalisty. Jest wyjątkowy, ponieważ nadaje się nie tylko do pedicure, ale i do manicure!

Zestaw frezów do Manicure i Pedicure

179,00 

Na stanie

Co zawiera ten zestaw?

Zestaw do Pedicure i Manicure zawiera w sobie aż 7 frezów.

Największy z nich pełni rolę kapturka ściernego. Choć jest on frezem diamentowym z ukośnymi wycięciami, świetnie poradzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi zrogowaceniami na stopach, odciskach czy w okolicach aparatu paznokciowego.

Kolejnym świetnym frezem jest ten w kształcie ściętego stożka. Został on pokryty dwoma nasypami, najpierw czerwonym – łagodnym, a następnie niebieskim – uniwersalnym. Dodatkowo został zmniejszony, ponieważ dzięki temu możemy pracować całą jego powierzchnią, a nie tylko połową.

Oprócz tych dwóch agentów specjalnych w środku zestawu znajdziecie również frez parasolkę do ściągania masy, frez zaokrąglony walec do matowienia naturalnej płytki i obróbki materiału, długi zaokrąglony stożek do usuwania nabłonka i podnoszenia wałów, kulkę do polerowania i wygładzania skórek oraz niezastąpioną miotełkę do usuwania pyłu. Brzmi jak zestaw marzenie? Otóż właśnie nim jest! 

Warto zatem zatroszczyć się o nasze zdrowie i zaufać wykwalifikowanym podologom i stylistom. Czy tylko na wiosnę? Po dzisiejszym wpisie mamy nadzieję, że już znacie odpowiedź na to pytanie.

Autor tekstu:

Natalia Kurkiewicz – ambasadorka ponad 5 marek z branży beauty, stylistka paznokci, pasjonatka perfekcyjnego manicure, autorka profilu @pazury_bez_cenzury_natalia.

 

Translate »