-20% z kodem: IQ20

[currency_switcher]

Jak poprawnie usunąć z paznokci hybrydę?

Chciałabyś usuwać hybrydę w szybki, dokładny i bezpieczny sposób? Dowiedz się, jaką metodę rekomenduje jedyny polski producent frezów, czyli IQnails.

Wiele klientek do tej pory uważa, że manicure hybrydowy i żelowy niszczy płytkę i nie powinno się go wykonywać. Na szczęście my wiemy już od wielu lat, że to nie prawda. 

Przyczyną osłabionych paznokci nie jest manicure hybrydowy i żelowy, a jego nieprawidłowe ściąganie.

Edukacja to podstawa

Aby uniknąć nieprawidłowego pozbywania się starej stylizacji, najważniejsza jest edukacja młodych stylistek, które nie mają jeszcze sprawnej ręki lub (o zgrozo) używają acetonu.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze stylizacją paznokci lub po prostu chcesz podszkolić swoje umiejętności, zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleń, gdzie znajdziesz kursy prowadzone przez doświadczonych instruktorów. Niezależnie od poziomu zaawansowania gwarantujemy, że każdy uczestnik odnajdzie coś dla siebie!

Jak poprawnie usunąć starą stylizację?

1. Ściągaj masę ruchami pionowymi w dół, czyli mówiąc prościej od klientki do stylistki. Gdy dotrzesz do drugiego wału paznokciowego, pozbądź się pozostałości koloru, który wychodzi poza wał.

2. Następnie obróć paznokieć i usuń resztki znajdujące się najbliżej skórek.

3. Dla wygładzenia powierzchni i przygotowania jej pod nową stylizację wykonaj ruchy prawo-lewo. To zdecydowanie przyśpieszy Twoją pracę. Pamiętaj, żeby unikać zbyt mocnego dociskania frezu do paznokcia, ruchy powinny być pewne i zdecydowane.

Znasz już prawidłową metodę usuwania starej stylizacji, ale nie wiesz jakich frezów użyć. Zapraszamy Cię do obejrzenia reels-a z cotygodniowego cyklu #srodaedukacyjna. Zaobserwuj nas na Instagramie, żeby być na bieżąco.

Obejrzyj rolkę.

PS.  Czy wiesz, że na naszym Instagramie co tydzień w ramach cyklu #srodaedukacyjna pojawiają się nowe materiały?

Zaobserwuj nas, żeby być na bieżąco!

Usuwanie lakierów hybrydowych za pomocą frezarki jest zdecydowanie dokładniejsze niż usuwanie lakierów za pomocą acetonu i wacików. Warto rozważyć ten sposób i zakup frezów najlepszej jakości, które posłużą nam przez długi czas.

Translate »