-20% z kodem: IQ20

[currency_switcher]

Najczęstsze błędy przy pracy z frezarką do paznokci- jak ich uniknąc?

Manicure frezarkowy to najpopularniejsza usługa wykonywana w salonach stylizacji paznokci, a frezy to jedno z najważniejszych narzędzi w pracy stylistki, ponieważ są obecne niemal na każdym etapie manicure.

Najczęstsze błędy w manicure frezarkowym

1. Zły wybór rodzaju frezu, jego gradacji lub nacięć.

Inny frez sprawdzi się o hybrydy, a inny do twardych paznokci akrylowych. Jeśli użyjemy za delikatnych nacięć do usuwania akrylu, może nam to nie tylko zająć wiei, ale dużo łatwiej o poparzenie klientki. Z kolei zbyt agresywna gradacja frezów diamentowych może poszarpać skórki lub je pozacinać. Najlepszym rozwiązaniem będzie używanie frezów z oznaczenie od żółtego do niebieskiego.

2. Używanie frezarki o za małej mocy. 

Takie urządzenie rotacyjne ma swoje limity, których nie damy rady obejść. Jest to wyjątkowo zauważalne podczas pracy na bardzo niskich lub wysokich obrotach. Pamiętaj, że obroty, obrotom nierówne i nawet jeśli zobaczysz, że ktoś opracowuje skórki na 10 tys. obrotów, to na innej frezarce może być to 15 tys. Musisz nauczyć się wyczuć frezarkę, na jakiej pracujesz.

3. Używanie frezów pod złym kątem. 

Pamiętaj, że frez nie może żłobić płytki paznokciowej, Każdego kształtu frezu powinno się używać w inny sposób. Ścięty stożek będziemy trzymać inaczej niż łezkę. Jeśli jednak nie czujesz jeszcze, pod jakim katem trzymać frez wypróbuj naszych frezów z niepracującą górą. W ten sposób zabezpieczysz skórki przed zacięciem.

Frez Multiverse by Just Nails do hybrydy, żelu i akrylu – delikatny stożek

99,00 

Na stanie

4. Brak stabilności i podparcia. 

Osoby początkujące często pracują w powietrzu, przez co robią dziury w paznokciu, ponieważ nie mają odpowiedniego wyczucia. Jest to prosta rada, podeprzyj swój mały palec ręki pracującej o palec, który aktualnie opracowujesz. W ten sposób uzyskasz odpowiednią stabilizację oraz wyczucie.

Dbaj o jakość swoich usług

Ściąganie starej masy z jednego paznokcia, doświadczonej stylistce zajmuje około 30 sekund, dokładne opracowanie skórek i przygotowanie płytki to również kwestia kilku minut. Frezarka jest wspaniałym urządzenie, ale należy zachować przy niej ostrożność. Nieumiejętna praca może bezpowrotnie zniszczyć macierz. Dlatego tak ważne jest kształcenie się i zdobywanie wiedzy w trakcie szkoleń. Sprawdźcie naszą ofertę, na pewno znajdziecie coś dla siebie.

Na szkoleniach chętnie pomożemy Ci z doborem odpowiednich frezów do Twoich umiejętności i potrzeb.

Translate »