-20% z kodem: IQ20

[currency_switcher]

Manicure męski – Na czym polega?

W dzisiejszych czasach dbanie o wygląd i higienę nie jest już tylko domeną kobiet. Coraz więcej mężczyzn zdaje sobie sprawę z tego, że odpowiednio zadbane dłonie i paznokcie są ważnym elementem prezentacji ich samych. Dlatego chcemy przybliżyć Ci fascynujący świat manicure męskiego i podzielić się swoimi doświadczeniami z wykorzystaniem doskonałych frezów z naszego katalogu.

Manicure męski – nowy trend

Tradycyjnie kojarzony z kobiecymi rytuałami pielęgnacyjnymi, manicure stopniowo zdobywa popularność również wśród mężczyzn. Dzięki temu coraz więcej salonów kosmetycznych i gabinetów specjalizuje się w oferowaniu manicure męskiego. Stylowy, schludny manicure jest doskonałym dodatkiem do eleganckiego stroju, czy profesjonalnej prezentacji.

Jak wykonać męski manicure krok po kroku?

  1. Zadbaj o higienę męskich dłoni

Wymocz dłonie klienta w wodzie ze specjalnym olejkiem, który zmiękczy skórę i usunie niechciane zanieczyszczenia. Taki początkowy sposób pielęgnacji oczyści i odżywi paznokcie, dzięki czemu łatwiej będzie Ci opracować płytkę w dalszej części stylizacji.

2. Wyrównaj i usuń zbędne skórki

Perfekcyjnym narzędziem w tym przypadku będą frezy do skórek IQNails, takie jak Frez w kształcie długiego płomyka z nasypem 2w1 SOFT Duo frez.

Ten wszechstronny frez umożliwi Ci:

  •  Oczyszczenie płytki paznokci;
  •  Odsunięcie i odepchnięcie skórek;
  •  Usunięcie nadmiaru nabłonków;
  •  Oczyszczenie wałów około paznokciowych;
  • Zmatowienie naturalnej płytki paznokcia; 
  • Wygładzenie uskoków pomiędzy naturalną płytką a zbudowaną stylizacją.

 

Efekt końcowy manicure ma być zadowalający, a zbyt długie skórki mogą przeszkadzać w codziennych czynnościach, boleć i krwawić.

Frez w kształcie długiego płomyka z nasypem 2w1 SOFT DuoFrez

39,00 

Na stanie

3. Skróć płytkę paznokcia

Skorzystaj z pilniczka, aby odpowiednio skrócić paznokcie i nadać im odpowiedni kształt. Jeśli preferujesz pracę na frezach, to idealnym rozwiązaniem będą frezy, które perfekcyjnie wygładzą skórę oraz powierzchnię naturalnej płytki paznokcia. Tymi frezami również bezpiecznie i szybko skrócisz płytkę paznokci naturalnych, żelowych i akrylowych. To prawdziwe ułatwienie!

4. Wyrównaj powierzchnię paznokcia

Jeśli zależy Ci na gładkich paznokciach, użyj polerki, która doskonale nadaje się do wygładzenia i zmatowienia naturalnej płytki. Wybierz odpowiedni rodzaj polerki – matującą lub naturalnie nabłyszczającą – w zależności od Twoich preferencji, aby osiągnąć ulubiony efekt.

5. Nawilż odpowiednio skórki

Olejek Glow Touch to niezwykły suchy olejek o subtelnym wykończeniu z mieniącymi się drobinami błysku. Dzięki swoim właściwościom nawilży i “okryje” skórki  i paznokcie klienta nadmorską kompozycją, stawiając kropkę nad i całej męskiej stylizacji.

Glow touch oil

59,00 

Na stanie

Manicure męski to trend, który zdobywa coraz większą popularność. Dbałość o wygląd i higienę nie jest już domeną tylko kobiet. Dzięki innowacyjnym frezom od polskiej firmy IQ Nails mężczyźni mogą cieszyć się profesjonalnym i stylowym manicurem. Wybierając frezy IQ Nails, zyskujesz pewność jakości, trwałości i precyzji. Odkryj nowe możliwości i zadziw świat pięknymi dłońmi swoich klientów dzięki manicure męskiemu z wykorzystaniem frezów IQ Nails.

Translate »