-20% z kodem: IQ20

[currency_switcher]

Jaki manicure do szkoły wybrać?

Nowy rok szkolny został oficjalnie rozpoczęty. Jak co roku o tej porze pewnie każdej z nas powracają wspomnienia zdenerwowanych nauczycielek, które kazały nam zmywać pomalowane paznokcie w toalecie podczas przerwy. Pamiętajmy, że manicure zazwyczaj nie jest rzeczą zabronioną, jednak często powoduje niezadowolenie wśród nauczycieli. Podpowiadamy, na jaki manicure się zdecydować, żeby nie wywoływać niepotrzebnych dyskusji.

Jaki typ manicure'u wybrać w roku szkolnym?

Delikatny – Krótkie paznokcie z jasnym odcieniem lakieru, najlepiej białym lub cielistym, będą wyglądać na waszych dłoniach elegancko i stosownie. Dzięki nim będziecie mogły chodzić po szkolnych korytarzach i nie zwrócicie uwagi niezadowolonych nauczycieli.

Sama baza – Bardzo delikatny, błyszczący manicure będzie idealny do szkoły. Baza, poza ładnym wyglądem, wzmocni płytkę paznokcia.

Delikatne wzorki – Jeżeli decydujesz się na wzorki na paznokciach, pamiętaj, żeby nie były one krzykliwe, a spokojne i delikatne.

Jak przygotować odpowiedni manicure na zajęcia?

Jeśli jesteś uczennicą, w wejściu w świat manicure’u mogą pomóc Ci zestawy do frezowania dla początkujących. Na sam początek polecamy frezy z nasypem w kolorze żółtym i czerwonym, które są najdelikatniejsze.

Dla uczennic zaczynających swoją przygodę z frezami możemy zaproponować zestaw Expert Basic, który jest idealnym połączeniem 6 frezów z węglika spiekanego, diamentowych oraz ceramicznych. Dzięki nim nie będziecie musiały martwić się o uszkodzenia płytki paznokci.

Frezy na sam początek

Rozpoczynając przygodę jako #Frezomaniaczki warto, żebyście pamiętały o frezach ceramicznych.

Są one odporne na różnego rodzaju uszkodzenia, czy pęknięcia. Idealnie nadają się do długiej pracy, ponieważ nie nagrzewają się podczas opracowywania płytki paznokcia, które początkującym może zająć więcej czasu. Jest to dosyć ważne, ponieważ zbyt nagrzany frez może uszkodzić płytkę paznokcia, a tego chciałybyśmy uniknąć. 

Obejrzyj rolkę.

PS.  Czy wiesz, że na naszym Instagramie co tydzień w ramach cyklu #srodaedukacyjna pojawiają się nowe materiały?

Zaobserwuj nas, żeby być na bieżąco!

Jak nauczyć się korzystania z frezów?

W tym przypadku również przychodzimy do was z pomocną dłonią. Na naszej stronie znajdziecie oferty szkoleń online przygotowaną przez ekspertów z branży manicure oraz pedicure, które znajdziecie tutaj.


Mamy nadzieję, że w ten sposób pomożemy Wam wejść w świat #Frezomaniaczek. Dzięki kursom Wasze paznokcie nie wzbudzą niezadowolenia wśród nauczycieli, a może nawet zaciekawią Wasze koleżanki.

Translate »